KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15989330
nr 1598 9330
Erling Johansson
(f. 1934), Sverige
Signerad, daterad 87, "Utomskärsfiske III). Blandteknik, bildmått: 11x11 cm, yttermått inklusive ram: 23x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:06:20
19/2 16:12:45
Erling Johansson
Läs mer om Erling Johansson